Terwijl bijna heel Nederland inmiddels vakantie viert of bijna vakantie viert in de nogal buitenaardse zinderende hitte van Europa, werk ik lekker door.
Oh ja?
Ja.
Oh.
Een aantal van mijn klanten kennen bouwvak, een paar sluiten ‘gewoon’ de zaak, en andere grote bedrijven werken door. En klanten in de leisure vieren hoogtij.
Nou ja, een aantal bedrijven sluiten ‘gewoon’ de zaak? Dat doen ze gewoon en dat doen ze gewoon goed, vind ik dan. Want dan is het maar duidelijk, iedereen heeft vakantie en de klanten weten dit. Dan kan iedereen in dit bedrijf lekker ontspannen vakantie vieren. Want je hebt gewoon ontspanning nodig.
Tuurlijk wordt er af en toe een bericht online geplaatst, maar deze zijn allang gemaakt en ingepland.
Zo heb ik meer tijd voor mijn grote klanten of de klanten in de leisure. Ga ik er vaker naartoe om bij te praten, te lachen en om nieuwe content te maken en te schieten. Ook nemen we getallen door, moeten we bijsturen of…
Schrijf ik marketingplannen, webteksten, edit ik video’s en spijker de online kennis van medewerkers bij, maak ik nieuw beeldmateriaal en hebben we overleggen. Enzo.
Vakantietijd = komkommertijd. Heerlijk. Behalve dan die domme geneuzelberichten om niks online. ‘Kun je de koelkast beter open houden dan open en dicht doen’. Serieus het wordt bedacht en uitgewerkt en … online gezet.
Tssss.
Geniet van jullie vakanties en goed water drinken en insmeren hè? En niet tussen 12-16 uur in de zon hè? Onder een parasol zitten hè? Als je dingen wilt bezichtigen, doe dit dan vroeg hè? Hou ‘s middags een lange siësta hè?
Goed, ik werk lekker door en ik geniet ervan.
PS: Wil je connecten? Gezellig.
Ik schrijf zinnige en onzinnige online stukkies ☺️.
www.linonlinemarketing.nl

Personal branding
Ik help met name vrouwen om beter online zichtbaar te zijn. Personal branding hoe doe je dat en durf je dit wel? Stapje voor stapje werken we hier aan.

Angst om de angst
Jarenlang heb ik getennist met heel veel spanning in mijn lijf. Waarom? Het is maar tennis. Angst om de angst, maar nu niet meer.

Memootje gemist
Vanavond had ik een memootje gemist. Daar stond ik in mijn sportpak en er was niemand. En vertrok ik even naar mijn kantoor in Deventer.

100 dagen sober
Ik drink al een maand of 3 niet meer en ben al 100 dagen sober. Het is prima en ik mis het ook niet gek genoeg en dat had ik niet verwacht.

Ik werd 60 jaar
Ik, Linda Vaneker werd onlangs 60 jaar en dat vond ik behoorlijk lastig. Zo aan de andere kant van je leven staan, terwijl je topfit bent.

Webcare, I do care
Je kent dat wel, als marketeer probeer je zoveel mogelijk content in te plannen. Webcare I do care.
Tsja en dat gaat wel eens mis.